25 січня 2023

В ТОЙОТА СИТИ ПЛАЗА ОТКРЫТО ОЧАГ ТЕПЛА

Від 25 січня Тойота Сіті Плаза — це вже не просто місце, де можна придбати й обслужити автомобіль. Відтепер для мешканців міста дилерський центра стане осередками тепла та затишку.

Завдяки автономним джерелам енергії тут можна зігрітися, погортати стрічку новин, якщо ви вже давно без зв’язку, підзарядити гаджети чи попрацювати за ноутбуком. В «Осередках тепла» також можна відпочити з дітьми під час блекауту — подивитися мультики, допомогти їм зробити домашнє завдання чи навіть підготувати малюнок на конкурс «Авто твоєї мрії»*.

Завдяки спільним зусиллям «Тойота-Україна», Toyota Motor Europe і дилерських центрів пункти обігріву забезпечені всім необхідним для комфортного перебування: кріслами, стільцями, пледами, подушками та винятковою атмосферою гостинності.

Що вирізняє «Осередки тепла Toyota»?

• Є постійне резервне живлення. Адже дилерський центр оснащено генератором та портативною зарядною станцією. Тому, навіть якщо генератор потрібно буде відключити, живлення подаватиметься від станцій.

• Завжди тепло. Дилерський центр вже має альтернативні способи опалення. Тож у разі тривалого блекауту застосовуватимуться портативні обігрівачі.

• А ще тут є стабільний зв’язок. Дилерський центр підключено до інтернету за допомогою оптоволокна. Це дає змогу бути онлайн, поки є електрика у провайдера.

Отже, якщо ви шукаєте місце, де є світло, тепло та вайфай, де можна випити чай та каву, то у Тойота Сіті Плаза на Вас радо чекають!

Дбати про клієнтів — філософія бренда. Велика сім’я Toyota не стоїть осторонь і доводить, що навіть у темні часи можна бути джерелом світла та тепла, яке зігріє не одну українську родину. Чекаємо в гості!

*Конкурс проводиться у період з 19 грудня 2022 р. до 20 лютого 2023 р. в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні. Детальні умови та Офіційні правила конкурсу — на сайті www.dreamcar.toyota.ua.