У офіційного дилера «Тойота Сіті Плаза» на Петрівці впроваджена унікальна страхова програма під назвою «Тойота Страхування». Вона спрямована на якісне та оперативне врегулювання збитків при настанні страхових випадків і дозволить Вам убезпечити свій автомобіль на максимально вигідних умовах.

Страхування по програмі «Тойота Страхування» здійснює СК «ARX»* (ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569137 від 25.11.2010).

Тепер для всіх власників автомобілів марки Toyota є доступним унікальний страховий продукт, мета якого - забезпечити зручність, якість, швидкість та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Головними характеристиками програми «Тойота Страхування» є прозорі, доступні та вигідні умови страхування для всіх клієнтів, що придбають автомобілі Toyota в офіційній дилерській мережі в Україні.

 

Програма «Тойота Страхування» надає клієнту:

  • можливість вибору одного з трьох видів франшизи;
  • відсутність обмежень за водійським стажем при виборі розміру франшизи.

При настанні страхового випадку ремонт автомобіля може бути здійснений на сервісних станціях офіційних дилерських центрів Toyota із суворим дотриманням норм фірми-виробника по ремонту, а також використання тільки оригінальних запасних частин. Наведене вище дозволяє забезпечити гідну якість ремонтних робіт і високу залишкову вартість автомобіля в процесі його експлуатації.

Власник автомобіля Toyota має можливість укласти договір страхування КАСКО та придбати поліс обов'язкового страхування громадської відповідальності власників автомобілів в рамках програми «Тойота Страхування».

Для того, щоб укласти договір страхування, необхідно надати мінімальний комплект документів:

  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (технічний паспорт) або довідка-рахунок на автомобіль;
  • водійське посвідчення;
  • паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Процедура оформлення приємно вразить Вас оперативністю.

Страхові агенти виконають всі необхідні формальності та зроблять оформлення договору максимально швидким та приємним.

 

Більше про страхову програму «Тойота Страхування», яку представлено СК «ARX»*, можна дізнатись у салоні «Тойота Сіті Плаза».

 

* до 21 червня 2019 року СК «АХА Страхування»