На автомобілі марки Toyota, придбаних у офіційних дилерів Toyota в Україні, надається гарантія строком на три роки або на 100 тис. км пробігу (залежно від того, що настане раніше). Технічне обслуговування та поточний ремонт автомобілів здійснюється тільки на станціях технічного обслуговування (СТО) офіційних дилерів Toyota в Україні.

Умови гарантії

Гарантія виробника поширюється на усунення несправностей або пошкодження автомобіля, викликані дефектами матеріалів або збірки автомобілів Виробником.

Виробник встановлює наступні гарантійні терміни експлуатації:

  • на нові автомобілі, продані через дилерську мережу, 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому власнику, яка фіксується в сервісній книжці.
  • на гібридну систему автомобілів гарантійний термін складає 60 (шістдесят) місяців або 100 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому власнику, яка фіксується в сервісній книжці.
  • в разі корозії поверхні або пошкодження ЛАКОФОРБОВОГО покриття на будь-яких  забарвлених  деталях кузова внаслідок дефектів матеріалів або виробництва - 36 (тридцять шість) місяців або 100 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, починаючи з дати продажу (дати поставки) першому власнику, яка фіксується в сервісній книжці.
  • на оригінальні запасні частини, придбані та встановлені в дилерській мережі, гарантійний термін складає 12 (дванадцять) місяців без обмеження пробігу з дати ремонту сплаченого Власником, під час якого були проведені роботи по встановленню такої оригінальної запасної частини.
  • на придбані та встановлені у дилера оригінальні аксесуари гарантійний термін визначається терміном дії гарантії на автомобіль, але не менше 12 (дванадцяти) місяців з моменту встановлення. Якщо на автомобіль вже не поширюються гарантійні зобов'язання виробника, то гарантія на придбані та встановлені оригінальні  аксесуари на такий автомобіль дійсна протягом 12 (дванадцяти) місяців без обмеження пробігу з моменту встановлення.

Дія гарантії

Гарантія поширюється на оригінальні запасні частини та аксесуари, придбані та встановлені виключно в дилерській мережі.

При виявленні протягом вказаних вище термінів експлуатації недоліків автомобіля, офіційний дилер Toyota, при дотриманні умов, викладених у книзі «Сервіс і гарантія», здійснює ремонт або заміну відповідних деталей, вузлів або агрегатів.

Гарантійні зобов'язання виробника діють у разі дотримання правильного технічного обслуговування автомобіля на станціях технічного обслуговування (СТО) офіційних дилерів Toyota в Україні.

З повним переліком відомостей про дію гарантійних зобов'язань, включаючи обмеження гарантійних зобов'язань та обов'язкових умов надання гарантійного обслуговування, Ви можете ознайомитись у офіційному дилерському центрі Toyota. Такі відомості містяться також в книзі «Сервіс і гарантія», наданої покупцеві разом із автомобілем при його купівлі.