м. Київ, просп. С. Бандери, 24Б На мапі
Автосалон: пн-нд 09:00-20:00; Сервіс: пн-нд 08:00-20:00
 
Запчастини

Запчастини

Оригінальні запасні частини до автомобілів Toyota відповідають найсуворішим нормативам якості та стануть запорукою тривалої експлуатації вашого автомобіля Toyota.

Для того, щоб бути на 100 % впевненими у своєму автомобілі, ми рекомендуємо використовувати оригінальні запасні частини Toyota. Всі оригінальні вузли та запасні деталі Toyota схвалені до використання конструкторськими бюро, які створили ваш автомобіль. Ці запчастини:

 • сконструйовані спеціально для вашого автомобіля;
 • відповідають суворим нормативам компанії «Тойота», що висуваються до якості виконання та надійної експлуатації;
 • покриваються офіційною гарантією Toyota (щонайменше на 12 місяців з дати встановлення);
 • встановлюються лише спеціально підготовленими технічними працівниками.

Бездоганна репутація компанії «Тойота» у сфері якості має за основу продуману конструкцію, бездоганне виконання та експлуатаційну надійність наших автомобілів. Ці ж принципи поширюються на наші оригінальні запасні частини. Вони виготовляються із якісних матеріалів та у відповідності до таких самих високих виробничих нормативів, які було застосовано до виробництва вузлів та агрегатів вашого автомобіля під час збірки. Крім того, ви завжди зможете покластися на нас: ми гарантуємо оперативну доставку запасних частин та якісне технічне обслуговування.

Для безпечної та безпроблемної експлуатації обирайте оригінальні запасні частини Toyota! З метою придбання запчастин, будь ласка, звертайтеся до офіційних дилерів Toyota.

У Тойота Сіті Плаза ви можете придбати та встановити оригінальні запасні частини.

Ризик

Підроблені запасні частини можуть бути виготовлені з менш якісних матеріалів і не проходять жорсткої процедури контролю якості.

Підроблені запасні частини є однією з причин прискореного зношування компонентів автомобіля та можуть становити потенційну загрозу безпеці водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

Фінансові ризики

У численних випадках підроблені запасні частини можуть призвести не тільки до неякісного функціонування вашого автомобіля, але й до непередбачених витрат, пов’язаних з дорогим ремонтом.

Використання підроблених запасних частин може призвести до втрати дії гарантії виробника.

Відповідність найвищим стандартам

Всі оригінальні запасні частини Toyota — результат інтенсивної дослідної діяльності та жорстких процедур контролю якості. Відповідність стандартам якості, надійності та продуктивності досягається за рахунок численних тестів і ретельної перевірки, котру проходить кожна деталь. До наших покупців потрапляє лише продукція, яка відповідає усім жорстким вимогам щодо якості, а це забезпечує безпеку та довгий термін служби автомобіля.

Обслуговування в офіційному дилерському центрі Тойота Сіті Плаза, які використовують оригінальні запасні частини для ремонту або сервісу, забезпечить високий рівень експлуатаційних характеристик автомобіля.

Оригінальні чи підроблені запасні частини?
Оригінальні чи підроблені запасні частини?
 • Масляний фільтр
   
  Оригінальний масляний фільтр
  • Виготовлений із високоякісних матерілів, які забезпечують його герметичність, і протестований відповідно до стандартів Toyota.
  • Високоякісний фільтрувальний папір має високу щільність і становить значну частину корпуса фільтра, забезпечуючи високу ефективність утримання шкідливих домішок. Високоякісні матеріали, з яких вироблено оригінальний масляний фільтр Toyota, забезпечують його герметичність і запобігають витіканню масла.
  Підроблений масляний фільтр
  • Підроблений масляний фільтр може не мати запобіжного клапана, а отже при сильному забрудненні не здатний забезпечити постачання достатньої кількості масла в двигун, що може призвести до його поломки та великих рахунків за ремонт.
  • Фільтрувальний папір може мати низьку щільність та якість і становить набагато меншу частину корпуса фільтра, що призводить до гіршого очищення масла.
 • Свічки запалювання
   
  Оригінальні свічки запалювання

  Свічки запалювання відіграють важливу роль у забезпеченні оптимальної продуктивності автомобіля та надійному функціонуванні двигуна.Оригінальні свічки запалювання Toyota здатні витримувати високі температури, які зазначені на їхньому корпусі. 

  Головний електрод свічки запалювання виготовлено з міді, яка забезпечує ефективне проведення струму.

  Підроблені свічки запалювання

  Номер, вказаний на свічці запалювання, відображає рівень температури, який вона здатна витримувати. Підроблені свічки запалювання можуть не витримувати високі температури, які зазначені на їхньому корпусі, що в найгіршому випадку може призвести до плавлення електрода і, як наслідок, пошкодження двигуна та дорогого ремонту. 

  Мідний електрод може бути відсутнім у підроблених свічках запалювання, що робить їх значно менш стійкими до перегрівань і підвищує ризик пошкодження двигуна. Низькоякісна ізоляція, в якій з часом утворюється багато отворів, не здатна витримувати високу напругу струму, яка необхідна для ефективного запалення паливної суміші, що призводить до її втрати, неправильної детонації та зниження ефективності роботи двигуна.

 • Гальмівні колодки
   
  Оригінальні гальмівні колодки

  Гальмівні колодки є однією з найважливіших деталей, які відповідають за безпеку вашого автомобіля, тому Toyota проводить численні дослідження. 

  Високоякісні матеріали забезпечують функціонування на високому рівні. 

  Під час різкої зупинки з високої швидкості гальмівний шлях автомобіля з оригінальними гальмівними колодками Toyota може бути коротшим на 30% порівняно з неоригінальними гальмівними колодками.

  Підроблені гальмівні колодки

  Виготовлені з менш якісних матеріалів, які не дозволяють забезпечувати достатню ефективність гальмування, передбачену характеристиками автомобіля. Низькоякісні фрикційні накладки фальсифікованих гальмівних колодок часто відклеюються від металевої основи, що може спричинити проблеми з гальмуванням і ДТП. Неякісні матеріали знижують рівень стійкості колодок до нагрівання, зменшуючи їх ефективність, та призводять до перегріву. 

  Вони можуть залишати мікротріщини на гальмівних дисках, збільшуючи рівень вібрацій та прискорюючи зношення.

 • Килимки салону
   

  Хвиля підробок поширюється не лише на запасні частини для ремонту й обслуговування автомобіля, але і на оригінальні аксесуари, контрафактні екземпляри яких з’являються на ринку. Не відповідаючи високим стандартам якості, на відміну від оригінальної продукції Toyota, вони також можуть становити загрозу для безпеки водія та його пасажирів.

  Оригінальний килимок салону текстильний Підроблений килимок салону текстильний
  Оригінальний килим салону текстильний

  Оригінальні килимки салону Toyota (текстильні та гумові)ідеально пасують до салону автомобіля та спеціально зроблені таким чином, щоб виключити ковзання. Спеціальні фіксувальні гачки сприяють тому, щоб килимки залишалися на місці, підвищуючи рівень безпеки.

  Підроблений килимок салону гумовий

  Підроблені килимки салону не завжди ідеально пасують до салону автомобіля, вони можуть ковзати під педалями та перешкоджати гальмуванню.

Чому необхідно обирати оригінальні запасні частини?

Висоякоякісні запасні частини, які відповідають стандартам і покриваються офіційною гарантією Toyota.

Оригінальні запасні частини Toyota сконструйовані та виготовлені таким чином, щоб відповідати саме вашому автомобілю Toyota.

Оригінальні запасні частини сприятимуть збереженню залишкової вартості вашого автомобіля

Важливо обирати оригінальні запчастини й аксесуари для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх у дилерському центрі Тойота Сіті Плаза, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника і має супровідні документи. Не варто заощаджувати на якості деталей, котрі також слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування автомобілем.

Поле не повинно бути порожнім і має містити кирилицю
Дякуємо!

Ваше повідомлення прийнято.

Вибачте

Під час обробки щось пішло не так.

Bи можете відправити повідомлення на електронну адресу ivan.Sukhanov@city-plaza.toyota.ua