Кожен автолюбитель хоче, щоб його транспортний засіб відрізнявся чистотою та охайністю. Це непроста мета, оскільки забруднення в автомобілі починають накопичуватись незалежно від того, скільки часу водій витрачає на прибирання. Саме тому хімчистка автомобілів залишається оптимальним рішенням для того, щоб усунути: пил, плями, залишки бруду і вовни тварин. Проста послуга не займе багато часу та дозволить насолодитися чистим салоном.

Для чого потрібна хімчистка салону автомобіля

Чищення салону – це досить складна процедура. Водію доводиться витрачати час на прибирання, ефективність якого залишиться невисокою без належного досвіду. Якщо салон автомобіля знаходиться в стані, в якому просте прибирання не приносить результату, це означає, що настав час звертатися до професіоналів.

Хімчистка салону автомобіля – це процедура, яка передбачає не тільки очищення сидінь та килимових покриттів, а й стекол, приладової панелі, пластикових покриттів тощо. При цьому співробітниками Тойота Сіті Плаза використовуються тільки професійні засоби для чищення, які ефективно виводять бруд, але при цьому ще й цілком безпечні для здоров'я людей та тварин.

Отже, необхідність проведення хімчистки полягає в:

 • дезінфекції салону від бактерій, грибків та інших шкідливих мікроорганізмів;
 • усунення неприємного запаху;
 • усунення алергену із салону автомобіля;
 • зниження навантаження на систему вентиляції;
 • відновлення охайного зовнішнього вигляду салону.

Чистий салон – це гарантія того, що вартість автомобіля буде значно більшою при його перепродажі. Хімчистка транспортного засобу – це насамперед вигідне вкладення, яке покращить стан авто.

Як відбувається хімчистка автомобіля

Хімчистка передбачає використання професійних засобів та обладнання, що значно підвищує її ефективність та швидкість проведення. Етапи чищення автомобіля в Тойота Сіті Плаза виглядають таким чином:

 1. Для початку миється кузов, що дозволяє уникнути попадання нових забруднень до салону.
 2. Далі використовується пилосос, який видаляє залишки сміття та пилу. Очищаються знімні елементи на панелі приладів, а також при необхідності демонтуються сидіння.
 3. Здійснюється обробка спеціальним засобом для чищення, яке підбирається в залежності від матеріалу салону автомобіля.
 4. Салон обробляється парогенератором, що дозволяє знищити небезпечні мікроорганізми – бактерії та грибки.
 5. Двері автомобіля Тойота залишаються відчиненими, щоб салон швидше висох.

Як правило, хімчистка автомобіля Toyota займає не більше 5 годин. Однак тривалість може відрізнятися залежно від машини та її ступеня забруднень.

Переваги хімчистки в Тойота Сіті Плаза

Якщо вам потрібна хімчистка автомобіля Toyota, то в Тойота Сіті Плаза кожен клієнт може розраховувати на такі переваги:

 • Індивідуальний підхід залежить від моделі автомобіля та стану салону.
 • Використання безпечних та гіпоалергенних засобів для чищення.
 • Ретельне очищення кожного елемента салону.
 • Оптимальна вартість послуги.

Хімчистка дозволить зробити керування більш затишним, оскільки салон вашого автомобіля стане приємно пахнути і охайно виглядати.

Записатись на сервіс