Більшість сучасних автомобілів оснащені різним устаткуванням і електронікою, яка пов'язана з безліччю вузлів і деталей в авто. За допомогою комп'ютерної діагностики можна оцінити стан комплектуючих, а також виконати їх ремонт при необхідності.

Комп'ютерна діагностика в Києві

Існує багато причин, чому вам може знадобитися комп'ютерна діагностика в Києві. Наприклад, вона є відмінним способом перевірки машини на несправності, деякі з яких можуть стати причиною більш серйозних поломок в автомобілі.

Діагностика дозволяє оперативно виявити всі існуючі неполадки в роботі транспортного засобу, завдяки чому вдається запобігти більш дорогому ремонту.

Записатися на сервіс

Коли може знадобитися комп'ютерна діагностика автомобіля

В першу чергу потрібно проводити перевірку машини хоча б раз на рік. Причина в тому, що деякі неполадки неможливо помітити при візуальному огляді, але, коли з'явиться повідомлення з кодом помилки, постраждати можуть і інші деталі. Комп'ютерна діагностика автомобіля дозволяє виключити такі ситуації за рахунок своєчасних профілактичних перевірок.

При цьому існує ряд випадків, в яких рекомендується проводити діагностику, навіть якщо машина працює справно:

 • Перед будь-якими ремонтними процедурами. Це потрібно, щоб виключити інші можливі неполадки.
 • Перед покупкою вживаного транспортного засобу. Перевірка дозволить зрозуміти, в якому стані знаходиться авто, чи не скручений  пробіг і так далі.
 • Після дорожньо-транспортної пригоди, з метою виявлення всіх поломок.

Більш того, комп'ютерна діагностика Тойота дозволяє оцінити ступінь зносу комплектуючих. Завдяки цьому можна своєчасно замінити зношені деталі, не доводячи їх до критичного стану.

Комп'ютерна діагностика Toyota: етапи перевірки

Під комп'ютерною діагностикою мається на увазі безліч операцій і процедур, перелік яких залежить від обсягу майбутніх робіт. Якщо потрібно перевірити тільки один вузол, це може зайняти всього 10-20 хвилин, але в деяких випадках - до пари годин. При цьому змінюється і ціна комп'ютерної діагностики в Україні: чим більше деталей і систем потрібно перевірити, тим дорожче виявиться процедура.

Як правило, діагностика складається з наступних етапів:

 1. До бортових систем транспортного засобу підключають спеціальний професійний сканер.
 2. За допомогою цього обладнання відбувається зчитування всіх кодів помилок, які транслює автомобіль.
 3. Отриману інформацію розшифровують, використовуючи для цього набір спеціальних програм.
 4. Коли комп'ютерна діагностика Toyota буде завершена, приймається постанова про наявність різних збоїв або неполадок в машині, якщо вони є.

Як правило, перевіряють наступні вузли транспортного засобу:

 • підвіска;
 • рульове управління;
 • коробка передач;
 • редуктори;
 • роздавальна коробка;
 • гальмівна система;
 • електрообладнання і світлові прилади.

Тойота Сіті Плаза: комп'ютерна діагностика Toyota в Києві

Звертаючись в дилерський центр Тойота Сіті Плаза, ви можете бути впевнені в якості всіх робіт, які проводять наші майстри. Якщо вас зацікавила комп'ютерна діагностика Toyota в Києві, залишайте заявку на сайті .