Якщо ви хочете, щоб у вашого транспортного засобу була хороша керованість, потрібно приділити особливу увагу регулюванню розвал-сходження. У цьому випадку ви зможете розраховувати на комфорт і безпеку під час водіння, оскільки машина матиме відмінну стійкість і надійне зчеплення з дорожнім покриттям.

Що потрібно знати про розвал-сходження у Києві

Розвал-сходженням називається правильне виставлення кута, під яким розташовані колеса. Значення можуть відрізнятися для різних автомобілів, тому довіряти таку роботу слід досвідченим співробітникам нашого сервісу. Вони використовують сучасне професійне обладнання, щоб точно виміряти всі показники та правильно відрегулювати колеса.

Якщо вас цікавить розвал-сходження в Києві, звертайтесь до компанії Toyota City Plaza. Наші механіки оперативно виконують усі майбутні роботи, що здійснюються на спеціальних регулювальних стендах.

Етапи проведення розвал-сходження

У більшості випадків етапи проведення розвал-сходження будуть наступними:

  1. Фахівці проводять тестування кермового керування та ходової частини, а також перевіряють тиск у шинах. Це необхідно, щоб усунути будь-які існуючі проблеми. Якщо цього не зробити, проводити регулювання розвал-сходження не можна, тому що кут постановки коліс дуже швидко порушиться.
  2. Перевірка, необхідна для компенсації биття обода коліс. Завдяки цьому можна буде не враховувати недоліки форми дисків, що дозволить отримати найточніші результати під час тестування.
  3. Здійснюється діагностика на спеціальному стенді. Співробітники сервісу отримують детально звіт про поточний кут розташування коліс. Якщо дані не відповідають нормі конкретного автомобіля, проводиться калібрування.

Слід зазначити, що калібрування коліс в автомобілі завжди має проводитися комплексно, з виконанням усіх перевірок та діагностик. Інакше виникає ризик того, що колеса будуть встановлені під неправильним кутом. Довіряти таку процедуру слід лише кваліфікованим механікам сервісу Toyota City Plaza.

Розвал-сходження: коли може знадобитися ремонт підвіски

Ціна розвал-сходження в Києві може змінюватись, оскільки механікам потрібно враховувати особливості кожного транспортного засобу. При цьому треба розуміти, що спричинило порушення кута розташування коліс.

Як правило, калібрування слід виконувати в наступних ситуаціях:

  • Ремонт рульової рейки.
  • Встановлення укорочених пружин або вставки для зміни дорожнього просвіту.
  • Якщо траплялися сильні удари колесами, наприклад, у випадку аварії, а також після активної їзди поганими дорогами або бездоріжжям.
  • Транспортний засіб відводить убік при їзді по рівному асфальту.
  • Занадто швидке або нерівномірне зношування покришок.
  • Ремонт підвіски або заміна ключових компонентів цієї частини автомобіля.

Розвал-сходження коліс для Toyota: переваги нашого сервісу

На сайті компанії Тойота Сіті Плаза ви можете залишити заявку на відвідування, якщо вам знадобилася послуга розвал-сходження коліс для Toyota в Києві. Під час сервісних заходів наші співробітники використовують високоточне професійне обладнання. Більше того, механіки враховують тип транспорту та передбачувані умови експлуатації. Все це дозволить правильно провести калібрування, щоб ваша машина зберігала стійкість під час руху.

Записатись на сервіс