Гальмівна рідина є критично важливим компонентом будь-якого автомобіля. Вона відповідає за комфорт та безпеку їзди. Якщо система працює справно, гальма спрацьовуватимуть швидко і ефективно. При цьому гальмівну рідину потрібно регулярно міняти, тому що з часом вона виробляє ресурс. Для цього рекомендуємо звертатися до компанії Тойота Сіті Плаза.

Автомобілі Toyota: заміна гальмівної рідини у Києві

Залишайте заявку на відвідування нашого сервісу, якщо вас цікавить заміна гальмівної рідини. Досвідчені механіки швидко виконають усі майбутні роботи, зараз перевірять систему на відсутність витоків.

Чим обумовлена ​​необхідність у гальмівній рідині автомобіля

Гальмівна рідина є невід'ємним компонентом будь-якої машини. Головне завдання цього розхідника – передача зусилля від головного гальмівного циліндра до колісних. Завдяки цьому гальма автомобіля працюють справно та з максимальною ефективністю.

Необхідність гальмівної рідини автомобіля пов'язана з тим, що цей розчин не стискається. Коли ви хочете зупинити машину та натискаєте на відповідну педаль, рідина рухається по контуру, впливаючи на вакуумний підсилювач, а потім на гальмівні колодки.

 

Якщо не робити своєчасну заміну цього розхідника, гальма можуть відмовити або спрацьовувати із затримкою.

Коли потрібна заміна гальмівної рідини

Як правило, заміна гальмівної рідини у транспортних засобах виконується кожні 2-3 роки. Понад те, заливати новий склад потрібно після кожного ремонту гальмівної системи. Причому робити це слід незалежно від складності робіт, тому що в систему можуть потрапляти забруднення, що спричиняють порушення її роботи.

Необхідність заміни гальмівної рідини автомобіля може виникати й у інших ситуаціях, наприклад:

  • Зменшилася ефективність роботи гальмівної системи, автомобіль погано гальмує та повільно зупиняється.
  • Рідина потемніла або помітні різні домішки.
  • Шланг гальмівної системи пошкодився через механічну дію або вийшов з ладу з будь-яких інших причин.

Етапи заміни гальмівної рідини Як правило, процедура заміни рідини виконується так:

  • Механіки зливають старий склад.
  • Очищують систему для видалення залишків речовини.
  • Фахівці заливають нову, підібрану для конкретного автомобіля гальмівну рідину.
  • Виконується прокачування гальм у певній послідовності, яка може відрізнятися для різних автомобілів.
  • Здійснюється огляд шлангів, дисків та колодок. За наявності витоків усувається причина.

Коли всі етапи заміни гальмівної рідини виконані бажано провести пробну поїздку. Це потрібно, щоб перевірити ефективність роботи системи, а також якість гальмування загалом.

Заміна гальмівної рідини: переваги Toyota City Plaza

Звертайтеся до Тойота Сіті Плаза, якщо вам потрібно провести заміну гальмівної рідини в автомобілі. Ми використовуємо якісні розхідники та сучасне обладнання, а також швидко виконуємо всі роботи.

Якщо вас цікавить заміна гальмівної рідини, залишити заявку можна на нашому сайті. Тут ви також зможете заздалегідь розрахувати вартість послуг. Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією, якщо у вас є додаткові питання.

Записатись на сервіс