Будь-яке скло в транспортному засобі дуже крихке, навіть якщо мова про вітрове. Камені, гілки та інше дорожнє сміття, що летить з-під коліс інших авто може пошкодити його. Більше того, на поверхні елемента можуть залишатися потертості та подряпини від щіток двірників. Все це погіршує огляд для водія, що негативно впливає не лише на комфорт керування, а й на безпеку їзди.

Заміна скла у Києві

Записуйтесь на відвідування нашого сервісу, якщо вам знадобилася заміна скла у Києві. У Toyota City Plaza ви зможете попередньо розрахувати вартість майбутніх послуг, коли залишаєте заявку на сайті.

Коли необхідна заміна скла у автомобілях Тойота

Під час експлуатації транспортного засобу всі його деталі поступово зношуються, і скло – не виняток. Згодом на них з'являються сколи, тріщини, всілякі подряпини та інші ушкодження. Через це елементи перестають виконувати свої основні завдання:

  • Забезпечення вільного огляду водія.
  • Пропустити достатню кількість світла.
  • Ізоляція салону машини завдяки герметичності.

Заміна скла в автомобілях Toyota дозволить вам почуватися за кермом комфортно і впевнено, оскільки всі існуючі дефекти будуть усунені. Нехтувати цією процедурою не слід, тому що через недостатній огляд можна потрапити в дорожньо-транспортну пригоду.

Більше того, якщо на поверхні вже є тріщини, буде достатньо попадання лише одного невеликого каменю, щоб елемент повністю зруйнувався. Незалежно від причини заміни скла, рекомендуємо вам своєчасно звертатися до сервісу Toyota City Plaza, щоб наші співробітники оперативно провели всі майбутні роботи.

Заміна скла Toyota: етапи процедури

Як правило, заміна скла Toyota здійснюється відповідно до наступного алгоритму:

  • Знімні елементи готуються до демонтажу.
  • Зношений компонент знімається з автомобіля. Для цього використовують спеціальний інструмент.
  • Раму знежирюють, а також очищують від різних забруднень за потреби.
  • Монтаж молдингів, датчиків світла та дощу, а також інших елементів.
  • Наноситься спеціальний клеючий склад, який потрібен для надійної фіксації на посадковому місці.
  • Встановлюється нове скло.
  • Демонтовані знімні елементи встановлюються назад.

Зверніть увагу: ціна заміни скла автомобіля в Києві може змінюватись в залежності від складності майбутніх робіт. Слід зазначити, що має значення та кількість додаткових комплектуючих, які механікам доведеться демонтувати, щоб встановити на автомобіль нові елементи.

Переваги заміна скла у Києві в Тойота Сіті Плаза

Звертаючись до нашої компанії, ви можете розраховувати на оперативне виконання передбачуваних ремонтних робіт. Крім того, співробітники Toyota City Plaza готові надати вам допомогу та відповісти на будь-які питання, що стосуються обслуговування авто марки Toyota.

При проведенні ремонту наші механіки використовують сучасне обладнання та якісні матеріали. Завдяки цьому заміна скла у Києві буде виконана швидко, а встановлені елементи прослужать довго незалежно від умов експлуатації.

Записатись на сервіс